Walentynka dla Seniora od Rotaract | Dołącz do akcji

Wywołaj uśmiech na twarzy seniora z Domu Pomocy Społecznej ofiarując mu kartkę Walentynkową! Weź udział w akcji organizowanej przez Rotaract Giżycko. Mieszkańcy DPS to najczęściej osoby w podeszłym wieku oraz przewlekle, somatycznie chore, wymagające całodobowej opieki.

Walentynki już niedługo! W święto zakochanych nie zapomnijmy o Naszych seniorach i podarujmy im trochę miłości!  RUSZAMY Z TRZECIĄ EDYCJĄ "Walentynka dla seniora" (...). Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za chęć przyłączenia się do naszej akcji. Wielu seniorów w walentynki pozostaje samych. Pokażmy im jak wiele miłości i ciepłych słów mogą otrzymać! - apeluje na swojej stronie młodzież z Rotaract.

 

Na czym polega akcja?

Kup lub wykonaj własnoręcznie kartkę walentynkową, następnie wyślij ją na poniższy adres. Nasi seniorzy chcieli pozostać anonimowi, dlatego otrzymane kartki zostaną przydzielone losowo.

 

WALENTYNKA DLA SENIORA

DPS GIŻYCKO
UL. WARSZAWSKA 31
11-500 GIŻYCKO  

 

Wykonaj Walentynkę na darmowych warsztatach

W sobotę 10 lutego W drogę zaprasza na DARMOWE WARSZTATY!  Od godziny 15:00 do 17:00 sala będzie otwarta dla każdego kto ma ochotę przygotować Walentynkę - można przyjść w każdej chwili zasiąść do stołu i tworzyć. Miejsce: Pasaż portowy 21, piętro II - wejście od ul. Szantowej

 

Zrobisz więcej kartek? Nie musisz ich wysyłać, Rotaract odbierze je od ciebie.

Istnieje możliwość odbioru większej liczby walentynek - wystarczy napisać do Rotaract na messengerze. Także szkoły, które chcą dołączyć się do akcji, proszone są o kontakt w wiadomości prywatnej - przygotowane przez uczniów walentynki Rotaract może odebrać indywidualnie, bez konieczności wysłania.

 

Walentynki można zostawić również w tych punktach:

Plakat Informacje grupa Rotaract Giżycko